Popis nehnuteľnosti

Hľadáte svetlý domov s príjemnou atmosférou? Predáme príjemný, charizmatický 3-izbový byt  o výmere 72,50 m2 s loggiou po kompletnej rekonštrukcii s krásnym výhľadom na 6. poschodí s výťahom v TRNAVE na Jiráskovej ulici.

Pri vstupe do bytu je malá predsieň a samostatná toaleta, čo je jeho výhodou. Z predsiene sa dostanete do vzdušnej, svetlej a útulnej obývačky čo tvorí zázemie domova, ktorá je s výstupom na zasklenú loggiu, kde si môžete aj posedieť na rannej kávičke.  Z obývačky je vstup do kuchyne s veľkou rohovou kuchynskou linkou so zariadením a sedením. Z obývačky je aj vstup do 2 samostatných izieb veľkej spálne a  do súčasnej pracovne (detská izba) obe so zabudovanými veľkými rolldor skriňami s veľkým úložným priestorom.  Z chodby je aj murovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčkou i umývadlom. Byt je presvetlený  výhodne otočený na dve svetové strany východ a západ.

Dom je zateplený a vymenené stúpačky, nový výťah. Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a množstvo zelene, čo ocenia najmä mladé rodiny.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      6528285
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      224 000 €
  • Jednotková cena:
      3 090 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Umiestnenie: Vyššie podlažie
  • Loggia: 1, plocha: 5 m2
  • Nadzemných podlaží: 8
  • Podlažie nehnuteľnosti: 6

Realitní makléri Slovenska

  • Adresa: Chlumeckého 5, Bratislava
  • Mobil: +421 905 550 233