Popis nehnuteľnosti

Predstav si ráno s kávou na balkóne, kde ti slnko svieti na tvár a ty sleduješ, ako sa Váh lenivo vlní pod tebou. Potom sa prejdeš do najbližšej kaviarne, na obed skočíš na terasu jednej z miestnych reštaurácií a večer si dopraješ pohodu v krásne presvetlenej obývačke. Áno, presne takto sa žije v tomto štýlovom 3-izbovom mezonete priamo v centre Piešťan, ktorý je dokonalým spojením mestského životného štýlu a komfortu súkromného bývania. Byt je ideálny na prenájom aj ako dlhodobá investícia. Navyše, je pripravený na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv – vlož do neho svoj rukopis.
✨  Pohoda v srdci mesta - Tu máš všetko po ruke: kultúru, gastronómiu, nákupy, wellness aj prírodu. A to všetko pešo.
✨  Slnečný s výhľadom, ktorý neomrzí - Byt má výbornú orientáciu na východ a západ, navyše ponúka výhľad na zeleň Červenej veže a rieku Váh. Vysúvací balkón zo strešného okna VELUX je čerešničkou na torte.
✨  Bývanie s charakterom - 103 m² rozlohy, kde sa dýcha voľne, 3 kúpeľne + 3 toalety (áno, naozaj!), šikovná kuchyňa s barovým pultom, vstavaný šatník, klimatizácia, vlastné kúrenie, a k tomu štýl, ktorý nie je len na oko, ale aj na pocit   
✨  Priestor pre tvoju víziu - Byt je plne zariadený, no ak túžiš po zmene, ponúka sa ako skvelý základ na rekonštrukciu podľa vlastného vkusu.
✨  Pre bývanie aj na prenájom - Či už hľadáš miesto pre seba, alebo zaujímavú investíciu – toto je byt, ktorý dáva zmysel a zároveň robí radosť.
✨  Lokalita, ktorá sa nedá napodobniť - Byt je situovaný pri pešej zóne, v obklopení kultúrnych pamiatok, kaviarní a reštaurácií — mestský život v tej najlepšej podobe. Aupark len pár minút pešo!
✨  Mestský luxus s dušou domova
Zavolajte nám ešte dnes a dohodnite si obhliadku! Tento byt môže byť už čoskoro váš. 
Gabriela Szabová - certifikovaný realitný maklér NARKS
Viac informácií Vám rada poskytnem na tel. č. 0910 444 920 alebo mailovej adrese: szabova@piestanyreality.sk

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      6496619
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      220 000 €
  • Jednotková cena:
      2 136 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Terasa: 1

Naposledny pridané

  • Luxusná vila v prestížnej lokalite Terasa – Grot

    Breznianska, Košice-Západ

      Cena v RK

  • NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT SNINA

    Dobrianskeho, Snina

    Celkovo66 000 €

  • Moderný 3-izbový byt novostavba NUPPU Ružinov

    Mlynské nivy, Bratislava-Ružinov

    900 €Mesačne