Popis nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ- Exkluzívne ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších lokalít centra – Štúrovo námestie.

Byt sa nachádza v tehlovej bytovke na ideálnom 2. poschodí z 3, čo zaručuje príjemnú kombináciu súkromia a komfortu. Vďaka orientácii na východ a západ je byt krásne presvetlený počas celého dňa a pôsobí veľmi vzdušne.

Premyslená dispozícia:
Pri vstupe vás privíta priestranná chodba. Po pravej strane sa nachádza moderná kuchyňa, na ktorú nadväzuje kúpeľňa s toaletou a prirodzeným denným svetlom a vetraním. Dispozícia ďalej plynulo prechádza do útulnej spálne. Na ľavej strane od vstupu je elegantná obývacia izba s prechodom do ďalšej izby, ideálnej ako detská izba alebo pracovňa.

Byt prešiel pred 7 rokmi rekonštrukciou, ktorá zahŕňala:
– nové rozvody elektriny a vody
– nové podlahy
– interiérové dvere so zárubňami
– bezpečnostné vstupné dvere
– modernú kuchyňu so spotrebičmi
– kompletne zrekonštruovanú kúpeľňu
– zmenu dispozície pre vyšší komfort bývania

Pôvodné ostali radiátory.

Výmera:
Celková plocha bytu je 75 m², z toho obytná časť tvorí 62 m² a k bytu prislúchajú dve pivnice s rozlohou spolu 13 m².

Byt pôsobí veľmi príjemne, harmonicky a je pripravený na okamžité nasťahovanie bez ďalších investícií. Predáva sa kompletne zariadený. Treba si ho len vymaľovať.

Lokalita:
Štúrovo námestie patrí medzi najatraktívnejšie adresy v meste. Ponúka výnimočné spojenie centra, zelene a pokojnej atmosféry. Všetko potrebné máte doslova na pár krokov.

Investičný potenciál:
Vďaka svojej polohe je byt ideálny aj ako investícia – dopyt po prenájmoch v tejto lokalite je dlhodobo vysoký.

Parkovanie:
Parkovanie je regulované, pričom rezidenti majú možnosť zvýhodneného parkovania.

Pre viac info Mgr. Novinská 0911 958 233

Pozrite si aj ďalšie naše ponuky www.realitynel.sk

"sme členom siete realitné kancelárie s.r.o."

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      6303325
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      180 000 €
  • Jednotková cena:
      2 400 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Umiestnenie: Vyššie podlažie
  • Pivnica: 2, plocha: 13 m2
  • Zariadenie: Zariadený
  • Nadzemných podlaží: 3
  • Podzemných podlaží: 1
  • Podlažie nehnuteľnosti: 2
  • Skolaudované: Áno, v roku: 1958
  • Konštrukcia: Tehla
  • Energetická náročnosť: Z klasických materiálov
  • Energetický certifikát: Bez certifikátu