Popis nehnuteľnosti

274-12-MACHO

Ponúkame na predaj novostavbu komfortného rodinného domu v štýle bungalovu v obci Trenčianska Teplá, vzdialenej len 3 km od kúpeľného mesta Trenčianske Teplice.

Dom je situovaný na pozemku o výmere 204 m², s úžitkovou plochou približne 70 m² a ponúka 3 izby.

Nehnuteľnosť je postavená z prírodných materiálov – drevená konštrukcia so slamenou výplňou a hlinenými a vápennými omietkami. Vďaka 50 cm izolácii dosahuje parametre blízke pasívnemu štandardu. Stavba je difúzne otvorená (dýcha), čo zabezpečuje zdravú vnútornú klímu – ideálne aj pre alergikov či astmatikov.

Dispozícia domu:

priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou

príprava na krbové kachle

V interiéri je počas leta príjemne chladno a celoročne ideálna vlhkosť vzduchu. Dominantou priestoru je originálna hlinená stena s organickým tvarom, ktorá podporuje prirodzenú cirkuláciu vzduchu a dotvára jedinečnú atmosféru bývania.

Stav: dom je potrebné dokončiť – nutné dorobiť podlahy, kúpeľňu a WC, čo dáva novému majiteľovi možnosť prispôsobiť si bývanie podľa vlastných predstáv.

Veľkým benefitom je pokojné prostredie – vedľa domu tečie potok, čo dotvára príjemnú atmosféru bývania v prírode.

Mesačné náklady na vykurovanie sú veľmi nízke (cca do 50 €).

Poznamka: dvere podlahy ilustracne 

Obec Trenčianska Teplá disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou – Trenčín cca 9 km, diaľničný privádzač približne 5 km.

💰 Cena: 125000

Ak hľadáte zdravé bývanie, pokojné prostredie a dom za cenu bytu, táto ponuka je ideálna práve pre vás.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      6256751
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Domy a chalupy
  • Druh nehnuteľnosti :
      Rodinný dom
  • Celková cena :
      125 000 €
  • Jednotková cena:
      1 786 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Novostavba
  • Nadzemných podlaží: 1

BeMi realitná kancelária dream

BeMi realitná kancelária dream - naša ponuka

Naposledny pridané

  • Pekný rodinný 6 izbový dom / Ratnovce

    Ratnovce

    Celkovo299 000 €

  • 3-izbový byt v centre Liptovského Mikuláša

    Liptovský Mikuláš

    Celkovo189 000 €

  • Podobné nehnuteľnosti

    #
    • Predaj
    Člen NARKS
    ... Realitná kancelária Romantické chalupy
    #
    • Prenájom
    ... Directreal Pro

    DIRECTREAL|Prenájom rodinného domu

    Dubovecká, Trenčianska Teplá

    • 120 m2

Trenčianska Teplá, Trenčianska Teplá

    • 70 m2