Popis nehnuteľnosti

Predaj pekného rovinatého stavebného pozemku o výmere 1.024 m2 ( cca 22 x 46,5 m ) , parcela reg. "C" , v lokalite Vysokých Tatier, Velká Lomnica , golfový rezort Black Stork, osobné vlastníctvo. Všetky inž. siete a asfaltová prístupová komunikácia. Kúpna cena 205,- EUR/m2.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      6041764
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Pozemok pre rodinné domy
  • Celková cena :
      209 920 €
  • Jednotková cena:
      205 € / m2

Naposledny pridané

  • Príbeh Vášho bývania sa môže začať práve tu. Pozemok v Lamači 598 m²

    Cesta na Klanec, Bratislava-Lamač

    Celkovo229 999 €

  • DIRECTREAL|4-izbový byt s výbornou dispozíciou vo Vrakuni, Bebravská ulica

    Bebravská, Bratislava-Vrakuňa

    Celkovo239 000 €

  • Odporúčané nehnuteľnosti