Popis nehnuteľnosti

Directreal Pro - Ponúkame na predaj budovu pre obchod a služby vo frekventovanej časti mesta Partizánske s výbornou viditeľnosťou a dostupnosťou. Nachádza sa na Októbrovej ulici, k budove prislúchajú parkovacie miesta pre štyri autá. Nachádzajú sa tu dve prevádzky, kde jedna slúži ako vinotéka a druhá slúžila ako nechtové štúdio. Kompletná rekonštrukcia budovy (voda,kúrenie,plyn,elektrina) prebehla v r.2010/2011. Budúci vlastník získa jednu zabehnutú prevádzku vinotéky a v druhej si môže vytvoriť priestor pre vlastné podnikanie, alebo ďalej prenajímať. Je možnosť voľný priestor upraviť už podľa vlastných potrieb na akýkoľvek podnikateľský zámer, napr. kancelária, obchod, kaviareň.
Budova na podnikanie je blízko centra mesta cca 3 min. peši, kde je kompletná občianska vybavenosť.
Pozemok: Rovinatý
Výmera pozemku: 55
Celková úžitková plocha administratívy: 106
Celková úžitková plocha skladu: 106
Príjazdová cesta: Asfalt
Inžinierske siete: Elektrina,Plyn,Kanalizácia,Mestská voda
Kúrenie: Plynové
Forma vlastníctva: Osobné
Počítačová sieť: Áno

Viac informácií o nehnuteľnosti: http://y9.sk/pY7

Kontakt na makléra:
Peter Kácha
+421905793136
p.kacha@directreal.sk

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      5390595
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Priestory pre obchod a služby
  • Druh nehnuteľnosti :
      Obchodné priestory
  • Celková cena :
      160 000 €
  • Jednotková cena:
      1 509 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Stav: Pôvodny stav
  • Energetický certifikát: Bez certifikátu