Popis nehnuteľnosti

Ponúkáme Vám na predaj stavebný pozemok s rozlohou 900 m2 blízko centra mesta,na Poľnej ulici.

Pozemok má tvar L rada Vám ho ukážem pre viac info ma prosím kontaktuje,

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      4563833
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Stavebné pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Pozemok pre rodinné domy
  • Celková cena :
      125 000 €
  • Jednotková cena:
      139 € / m2

Naposledny pridané

  • POZEMOK NA DEVELOPERSKÝ PROJEKT - RUŽÍN , MALÁ LODINA

    Ružín, Malá Lodina

    Celkovo350 000 €

  • POZEMOK NA VÝSTAVBU CHATY, DOMU - SEČOVCE

    Sečovská cesta, Sečovce

    Celkovo15 000 €

  • POZEMOK NA VÝSTAVBU CHATY, DOMU - SEČOVCE

    Sečovská cesta, Sečovce

    Celkovo19 990 €