Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Dobré reality spol. s r. o. hľadá pre svoju klientku pozemok v Rači.

Pozemok alebo záhrada, na ktorej by si klientka chcela postaviť malý domček, by mal byť buď v Rači alebo v Krasňanoch. Mal by mať cca 400 m2 a prinajmenšom elektrinu a vodu. Ak máte takýto pozemok a chcete ho predať, prosím, ozvite sa mi.

CENA: do 100000 €

KONTAKT: Mgr. Žofia Murgašová, murgasova@dobrereality.sk, 0910939138

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      4380711
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Poľnohospodárske pozemky
  • Druh nehnuteľnosti :
      Záhrada
  • Celková cena :
      100 000 €
  • Jednotková cena:
      250 € / m2

Naposledny pridané

  • Veľkorysý 3 izbový byt pre zamestnancov

    Člnková, Košice-Džungľa

    1 200 €Mesačne

  • PREDAJ, 2-izbový byt, kompletná rekonštrukcia, Levice

    M. R. Štefánika, Levice

    Celkovo92 000 €

  • Odporúčané nehnuteľnosti