Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj štýlový 2 izbový byt situovaný v jednej z najatraktívnejších lokalít Bratislavy – na Kozej ulici v historickom Starom Meste. Byt sa nachádza na 2. poschodí z 5 v tehlovom bytovom dome a prešiel kompletnou kvalitnou rekonštrukciou.

Základné informácie
Výmera: 62 m²
Poschodie: 2/5
Typ domu: tehlový
Mesačné náklady: cca 150 €
Stav: kompletná rekonštrukcia
Lokalita: centrum Bratislavy, zrekonštruovaná ulica

Popis nehnuteľnosti
Byt je po kompletnej rekonštrukcii, pripravený na okamžité nasťahovanie alebo prenájom. Ponúka príjemnú atmosféru historického centra v kombinácii s moderným vybavením. Dispozícia je praktická, svetlá a vhodná pre jednotlivca, pár alebo ako investičná nehnuteľnosť.

Lokalita patrí medzi najvyhľadávanejšie v Bratislave – v pešej dostupnosti centra, Hradného kopca či nábrežia Dunaja. V bezprostrednom okolí sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, obchody, lekáreň a všetka občianska vybavenosť.

Byt je ideálny aj ako investičný byt s výborným potenciálom na dlhodobý či krátkodobý prenájom.

Cena
Cena bytu: 329 000 €
Sprostredkovateľská provízia RK: 2,5 %
Ilustračná fotografia, bližšie info v RK.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      1959056
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      2-izbový byt
  • Celková cena :
      329 000 €
  • Jednotková cena:
      5 306 € / m2

Vlastnosti a vybavenie

  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Nadzemných podlaží: 5
  • Podlažie nehnuteľnosti: 2