Popis nehnuteľnosti

Chcete bývať na mieste, kde máte prírodu aj centrum mesta na pár minút?

Potom si obľúbite tento 3-izbový byt v tichej časti Nového Mesta na Rozvodnej ulici. Byt sa nachádza na 10. z 11 poschodí, vďaka čomu ponúka úchvatné výhľady na srdce Bratislavy aj okolitú zeleň.

[b]PREJDITE SA BYTOM:[/b] https://my.matterport.com/show/?m=77V81UajXR5

[b]LOKALITA:[/b]
Kramáre patria dlhodobo medzi najvyhľadávanejšie lokality v Bratislave, a to najmä vďaka kombinácii pokoja, zelene a rýchlej dostupnosti do centra. Byt sa nachádza v dosahu Koliby, ktorá predstavuje ideálne miesto na prechádzky, šport či relax po práci.

250 metrov od bytového domu sa nachádza zastávka MHD, s rýchlym spojením do Starého Mesta aj na Trnavské mýto (linky č. 49 a 45).

Veľkým benefitom je aj kompletná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti a detské ihrisko priamo pod bytovkou.

• Obchodné centrum Kramáre (Billa, lekáreň, drogéria): 270 m
• Tesco Express: 450 m
• Materská škola: 500 m
• Nemocnica v pešej dostupnosti

[b]DISPOZÍCIA A CHARAKTER BYTU:[/b]
Byt má výmeru 67,85 m² a loggiu s výmerou 5,68 m². K bytu prislúcha pivnica o rozlohe 1,16 m².

Zo vstupnej chodby so šatníkovou časťou sa dostanete do samostatnej haly, z ktorej sa vstupuje do jednotlivých miestností, čím sa prirodzene oddeľuje denná a nočná časť bytu. Na ľavej strane sa nachádza obývacia izba a obe spálne, orientované na východ. Na pravej strane sa nachádza kuchyňa s jedálenskou časťou, kúpeľňa a samostatné WC.

Obývacia izba je čiastočne prepojená s kuchyňou. Úpravou dispozície vznikol otvorenejší priestor, pričom si jednotlivé zóny zachovali dostatok súkromia.

Byt sa predáva zariadený a bude voľný od 1.6.2026.

[b]MESAČNÉ NÁKLADY:[/b]
• 177 € správca, fond opráv (po zvýšení od 1.3.2026 pre 3-člennú domácnosť)

[b]CENA:[/b] 273.500 €

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať:

Daniel Gianmarco Križan
RADO Reality Group
Tel.: +421 908 434 975
E-mail: krizan@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa.

V cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a poplatok za návrh na vklad do katastra.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      1638207
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Byty
  • Druh nehnuteľnosti :
      3-izbový byt
  • Celková cena :
      273 500 €
  • Jednotková cena:
      4 031 € / m2

Naposledny pridané

  • REALITY COMFORT - Rezidencia THERMAE - Dizajnový loft A106

    Hviezdoslavova 3, Trenčianske Teplice

    Celkovo138 000 €

  • REALITY COMFORT - Rezidencia THERMAE - Dizajnový loft A105

    Hviezdoslavova 3, Trenčianske Teplice

    Celkovo150 000 €

  • Rezidencia Thermae, Nový domov, nový život - Byt 52

    Hviezdoslavova 1, Trenčianske Teplice

    Celkovo185 000 €