Popis nehnuteľnosti

V pokojnej a vyhľadávanej lokalite obce Rajka vám ponúkame na predaj tehlový, zateplený rodinný dom, ktorý spája komfort moderného bývania s čarom prírody lužných lesov.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Úžitková plocha: 75 m²

Dispozícia: pôvodne 4-izbový, premenený na priestranný a vzdušný 3-izbový dom

Konštrukcia: tehla + zateplenie

Pozemok: upravený, s množstvom zelene a príjemnou atmosférou súkromia

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE A VYBAVENIE

Dom prešiel dispozičnou úpravou, vďaka ktorej vznikol veľkorysý denný priestor s dôrazom na svetlo a pohodlie.

 Priestranná obývacia časť

 Komfortná kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom

 Samostatná toaleta

 Zimná záhrada s možnosťou vykurovania – ideálna na relax počas celého roka

 Vlastný kotol

 Nízke režijné náklady

 

 LOKALITA

Dom sa nachádza v čistom a tichom prostredí v blízkosti lužných lesov, ktoré poskytujú ideálne podmienky na oddych, šport aj rodinné prechádzky. Lokalita ponúka súkromie, pokoj a zároveň výbornú dostupnosť do Bratislavy.

 

 PREČO PRÁVE TENTO DOM?

Výnimočná kombinácia prírody a komfortu

Praktická a moderná dispozícia

Upravený pozemok plný zelene

Nízke mesačné náklady

Bezstarostný predaj s kompletným právnym a realitným servisom

Cena: 175 000 €

 

Ak hľadáte harmonické bývanie v tichu prírody s výbornou dostupnosťou do mesta, táto ponuka je pre vás ideálnou voľbou.

 

 Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky nás neváhajte kontaktovať.

Detail nehnuteľnosti

  • ID ponuky:
      0709934
  • Tranaskcia :
      Predaj
  • Typ nehnuteľnosti :
      Domy a chalupy
  • Druh nehnuteľnosti :
      Rodinný dom
  • Celková cena :
      175 000 €
  • Jednotková cena:
      1 750 € / m2

... Finanzpartner reality franchise

Predaj 4izb rodinný dom

Hosszúsor 145, Kráľov Brod

  • 100 m2
#
  • Predaj
Člen NARKS
... Realitná kancelária Romantické chalupy
#
  • Predaj
... ADL Reality & Úvery s. r. o.
#
  • Predaj
Člen NARKS
... Realitná kancelária Romantické chalupy